MDP w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej!

Posted on Posted in Zawody

Mamy już oficjalne wyniki Gminnego szczebla Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej! Bardzo miło nam poinformować, iż nasi członkowie zdobyli wysoko punktowane miejsca! Zdobywcy dwóch pierwszych miejsc z każdej kategorii zakwalifikowali się do szczebla powiatowego! Gratulujemy!

Kategoria I – Szkoły Podstawowe:
I miejsce Albert Lach
III miejsce Krzysztof Kowalik

Kategoria II – Szkoły Gimnazjalne:
VI miejsce Konrad Kowalczyk
XIII miejsce Mateusz Misiniec

Kategoria III – Szkoły Ponadgimnazjalne
III miejsce Kacper Lach
IV miejsce Przemek Bosak
IV miejsce Paweł Bosak
IV miejsce Mateusz Jędrysek
VIII miejsce Mateusz Holla
XI miejsce Mateusz Łaciak
XII miejsce Krystian Topór
XIV miejsce Łukasz Burda

Drużynę przygotowywał dh. Marcin Kowalik

W eliminacjach brało udział w sumie 39 uczestników z okolicznych OSP. Organizatorami eliminacji byli: Wójt Gminy Jabłonka – Antoni Karlak, Zarząd Oddziału Gminnego związku OSP w Jabłonce oraz Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce. Współorganizatorem: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu.

Gratulacje także składamy wszystkim uczestnikom biorącym udział w dzisiejszych eliminacjach, a podziękowania składamy wszystkim przygotowującym młodzież do turnieju.

Wyniki konkursu są dostępne pod adresem: http://www.jablonka.pl/downloads/inne/mzp2016.pdf

Więcej zdjęc :

MDP w OTWP